zamknij

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o naszych promocjach i produktach zapisz się na newsletter. Bądź na bieżąco.

Witaj! Pierwszy raz u nas? Rejestracja

 

SZT.

 

rozwiń

Szkoła on-line

Nic nie zastąpi osobistego kontaktu z nauczycielem, ale wiemy o tym, że istnieje wiele przeszkód i nie każdy może uczestniczyć w kursach z wybranej dziedziny. Dlatego powstała "Wytwórnia Antidotum on line". Jeśli nasze filmy choć trochę pomogą młodym adeptom złotnictwa w "zdalnym" podnoszeniu swoich kwalifikacji - będziemy bardzo zadowoleni! Zaczynamy delikatnie, miękko i zupełnie nie-złotniczo, za to - jak przystało na obecną porę roku - bardzo ciepło, czyli od... filcu, jednak już w kolejnym odcinku Remek Grodzicki pokaże jak zrobić z metalu zapięcie do filcowej bransolety. Zobacz film: Jak zrobić filcową bransoletę?.

 

Drugi film z naszej nowej serii „Wytwórnia Antidotum on line”. Tym razem Remek Grodzicki prezentuje wykonanie zapięcia do filcowej bransoletki (bohaterki poprzedniego odcinka). Zobacz film: Jak zrobić zapięcie do filcowej bransolety?.

Oto trzecia część naszej "szkoły on line". W tym odcinku Elisabetta Cappello prezentuje wykonanie szklanego koralika ciekawą, a małą znaną techniką lampwork. W następnym filmie pokażemy jak taki koralik wykorzystać do zrobienia ciekawego pierścionka - obejrzyjcie koniecznie :) Zobacz film: Jak zrobić szklany koralik?.Kolejny film z naszej serii "Wytwórnia Antidotum on line" może być interesujacy dla tych, którzy sami robią /chcą robić biżuterię, a bardzo pouczający dla tych, ktorzy ją kupują i nie mają orientacji jak wiele pracy trzeba włożyć w stworzenie jednego małego dziełka... Tym razem Piotr Małysz i jego pierścionek (z koralikiem Elisabetty z poprzedniego odcinka). Zobacz film: Jak zrobić pierścionek?.Oto kolejny film z cyklu "Wytwórnia Antidotum on line". Tym razem Robert Szklarski prezentuje technikę repusu i foldformingu. Kto zna Roberta ten wie, że ten film nie mógł być krótki... :))))) Zobacz film: Jak zrobic foldformingowe kolczyki?.Oprawianie cyrkonii to pikuś! Przynajmniej w wykonaniu Kacpra Schiffersa :) O oprawie kamieni można albo bardzo długo (bo to temat - rzeka) albo - tak jak Kacper - krótko i zwięźle. Obejrzyjcie kolejny film z cyklu "Wytwórnia Antidotum on line" Zobacz film: Jak oprawić cyrkonię?.Chcesz sam/a robić biżuterię? A może interesuje Cię "jak to jest zrobione"? Wykonanie miedzianej bransolety prezentują Remigiusz Grodzicki i Piotr Małysz. Zobacz film: Miedziana bransoleta.